Līzings

Iegādājoties preces līzingā, jautājumus par preču apmaksu izskata līzinga kompānija. Mūsu firma sadarbojas ar kompānijām Lateko līzings un InCREDIT GROUP. Šīs ir vecākās Latvijas līzinga kompānijas ar labu reputāciju.

ĪPAŠIE NOSACĪJUMI

Visām precēm, kuras tiek iegādātas mūsu interneta veikalā līzingā uz 12 mēnešiem, ir īpaši nosacījumi. Noformējot līgumu par bezprocentu līzingu, jūs saņemat preci bez pirmās iemaksas un preces vērtību sākat apmaksāt pēc mēneša, katru mēnesi maksājot līdzīgās daļās 1/12 daļu no preces cenas. Šādi jūs nepārmaksājat nevienu centu.

Saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, iegādājoties uz nomaksu preces, kuru vērtība pārsniedz 1400 EUR, obligātā pirmā iemaksa ir 10% apmērā no preces vērtības.

Ja vēlaties iegādāties preci līzingā uz laiku kas ir ilgāks par 10 mēnešiem, varat aprēķināt ikmēneša maksājumu summu, izmantojot Līzinga kalkulatoru.

 

AS Lateko Līzings kredīta kalkulātors
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!

KĀ IEGĀDĀTIES PRECES UZ NOMAKSU

  1. Aizpildiet anketu.
  2. Mūsu darbinieks vienas dienas laikā sazināsies ar Jums un paziņos līzinga kompānijas lēmumu.
  3.  Prece tiks izsniegta tikai tai personai, kura ir iesniegusi līzinga pieteikumu. Pirms preces saņemšanas personai, kura ir noformējusi līzingu, būs jāuzrāda pase vai eID karte un jāparaksta līzinga līgums.

LĪZINGA NOTEIKUMI

  1. Patēriņa līzings var tikt izsniegts jebkuram Latvijas Republikas iedzīvotājam, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un kuram ir regulāri un pierādāmi ienākumi un deklarēta dzīves vieta.
  2. Līzinga noformēšanai ir jāuzrādā pase vai eID karte.
  3. Līzinga kompānija var pieprasīt izziņu no darba vietas. Izziņai ir jābūt drukātai uz oficiālas uzņēmuma veidlapas, tajā jāuzrādā uzņēmuma reģistrācijas numurs, iesniedzēja personas kods, vārds, uzvārds, amats un vidējā darba alga. Izziņa jāapstiprina ar uzņēmuma vadītaja parakstu un zīmogu. Saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likuma 2. panta 6. punktu SIA LANS ir attiecīgās līzinga kompānijas personas datu operators. Savāktos personas datus un informāciju SIA LANS nodod līzinga kompānijai un neuzkrāj, izņemot tos datus, kas tiek izmantoti pasūtījuma apmaksas maksājumu apstrādē un iekļauti grāmatvedības uzskaitē.
  4. Patēriņa līzingu var noformēt uz laiku līdz 36 mēnešiem.
  5. Līzinga kompānija var nepieprasīt segt pirmo iemaksu, ja tiek iegādātas preces vērtībā līdz 1400 EUR.