Līzings

Iegādājoties preces līzingā, jautājumus par preču apmaksu izskata līzinga kompānija. Mūsu firma sadarbojas ar kompāniju LATEKO līzings. Šī ir viena no vecākām Latvijas līzinga kompānijām ar labu reputāciju.

AS „LATEKO LĪZINGS” savus pakalpojumus Latvijas tirgū piedāvā jau 20 gadus. Šo gadu laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā.

AS „LATEKO LĪZINGS” sniedz iespēju ērti, vienkārši un izdevīgi iegādāties preci, par to norēķinoties ar pēcapmaksu ar Jums individuāli sastādītu maksājumu grafiku, kas ļauj izvēlēties atbilstošu atmaksas periodu un maksājumu apmēru. Katram klientam ir iespēja iegādāties gan atsevišķu preci, gan preču kopumu un noformēt to kredītā. Izvēlēto preci varēsi saņemt uzreiz, bet maksājumus veikt ik mēnesi vadoties pēc sastādītā maksājuma grafika.

AS „LATEKO LĪZINGS” piedāvā:
– aizdevumu no 50 EUR līdz 3000 EUR;
– termiņš  līdz 36 mēnešiem;
– kredīta pirmā iemaksa sākot no 0%;
– pirkumiem virs  1400 € pirmā iemaksa ir  10%.

AS „LATEKO LĪZINGS” pakalpojumus var saņemt:
– Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis;
–  ārvalstu pilsonis ar derīgu uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā;
–  personas vecumā no 18 līdz 70 gadiem (kredīta noformēšanai nepieciešama derīga pase vai еID karte);
– personas ar regulāriem ikmēneša ienākumiem un pozitīvai kredīta vēsturei;
– komersanti (juridiskas personas un saimnieciskās darbības veicēji), kuru darbība reģistrēta Latvijas Republikā vismaz 6 mēnešus un kuri veic aktīvu saimniecisko darbību, ar pozitīvu kredītvēsturi. Lai juridiskai personai saņemtu aizdevumu, nepieciešams galvinieks.

Noformējot  kredīta līgumu, ir iespēja izvēlēties izdevīgāko atmaksas datumu (15 dienu robežās), kā arī nepieciešamības gadījumā atgriezt aizdevumu pirms līguma termiņa beigām, maksājot procentus tikai par faktiski izmantoto kredīta termiņu.

KĀ IEGĀDĀTIES PRECES UZ NOMAKSU

– Aizpildiet pieteikuma anketu.
– Mūsu darbinieks vienas darba dienas laikā sazināsies ar Jums un paziņos līzinga kompānijas lēmumu.
– Prece tiks izsniegta tikai tai personai, kura ir iesniegusi līzinga pieteikumu. Pirms preces saņemšanas personai, kura ir noformējusi līzingu, būs jāuzrāda pase vai eID karte un jāparaksta līzinga līgums.

LĪZINGA NOTEIKUMI

– Patēriņa līzings var tikt izsniegts jebkuram Latvijas Republikas iedzīvotājam, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un kuram ir regulāri un pierādāmi ienākumi un deklarēta dzīves vieta.
– Līzinga noformēšanai ir jāuzrādā pase vai eID karte.
– Līzinga kompānija var pieprasīt izziņu no darba vietas. Izziņai ir jābūt drukātai uz oficiālas uzņēmuma veidlapas, tajā jāuzrāda uzņēmuma reģistrācijas numurs, iesniedzēja personas kods, vārds, uzvārds, amats un vidējā darba alga. Izziņa jāapstiprina ar uzņēmuma vadītaja parakstu un zīmogu. Saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likuma 2. panta 6. punktu SIA LANS ir attiecīgās līzinga kompānijas personas datu operators. Savāktos personas datus un informāciju SIA LANS nodod līzinga kompānijai un neuzkrāj, izņemot tos datus, kas tiek izmantoti pasūtījuma apmaksas maksājumu apstrādē un iekļauti grāmatvedības uzskaitē.